yenilisteleme

Panço

adet ürün listeleniyor...
Filtrele
Filtrele

Panço

(
Ürün Adedi
)
Görünüm
2
3
4
5
Ürün Adedi
Filtrele
Temizle
Kapat
Sırala
Renk
Fiyat
Filtreleri Temizle
FİLTRELERİ GÖSTER
Kategoriler
Renk
Beden
Fiyat

 Kadın Panço 

Panço, vücudu sıcak tutmak için tasarlanmış ve erkek ve kadın stillerinde mevcut olan, ortasında başın geçmesi için bir delik bulunan dikdörtgen veya kare bir kumaş parçasından yapılmış bir dış giysidir.

Kış ve ilkbahar aylarında sıklıkla tercih edilen panço, hem hırka hem de kazak benzeri kullanımlara sahiptir. Birçok şekilde kullanılabildiği için her yaştan kadın tarafından beğenilmektedir. Farklı kumaş dokulardaki pançolar, kışın vücudunuzu sıcak tutmak için idealdir. Önü çoğunlukla kapalı olsa da açık tasarımlar da var. 

Kadın Panço Nasıl Kullanılmalıdır?

Panço nasıl mı kullanılmalı? Gelin zenne `den destek alın. Pançoları tek başına kullanabilir veya bir kemer ile hareketlendirmeyi tercih edebilirsiniz. Kışlık ve yazlık seçenekleri bulunan bu ürünlerden dilediğinizi seçerek mutlu bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Pançolar oval kesim, yuvarlak, kare dikdörtgen olabilir. Tesettür panço modelleri, vücut hatlarınızı kaplayarak yaşam tarzınıza uygun takım elbiseler hazırlamanıza yardımcı olur.  Kolları, beli ve kalçaları mükemmel bir şekilde kapatan bu ürünleri ister dilerseniz eteklerinizle birlikte kullanabilirsiniz. 

Cepli modellerin yanı sıra püskül ve kapüşon gibi detayların olduğu modeller de oldukça ilgi görüyor. Hırka veya ceket gibi pançoları kullanabilirsiniz. Dilerseniz farklı bir görünüm yaratmak için montların üzerine giydirebilirsiniz. 

Hafif yapısı ve sıcak tutması ile beğeni toplayan pançolar, alternatif renk ve desenlerle sunuluyor.  Tarzınızı yansıtacağını düşündüğünüz modelleri seçerek göz alıcı kombinler oluşturabilirsiniz. Tesettür panço yazlık ve kışlık çeşitleriyle üretilmektedir. 

Yazlık Pançolar Nasıl Kombin Yapılmalı?

Pançolarda, yaz modelleri çoğunlukla keten gibi ince kumaştan üretilmektedir. Hafif olmaları ve yüksek hava geçirgenlikleri sayesinde sizin rahat ve serin hissetmenize yardımcı olurlar. Pançolar elbiselerinizle mükemmel bir uyum içindedir. 

Yazlık panço çeşitlerinin diz altına kadar inen bir uzunluğa sahip olduğunu görebilirsiniz. Bunları kemerle tamamlayarak farklı bir şıklık kazandırabilirsiniz. Renklerin pançolarının eşarp ve diğer kıyafetlerinizle uyumlu olmasını da sağlayabilirsiniz. 

Panço, tesettür giyimin en uygun tarzlarından biridir. Geniş yapısı sayesinde dar kesim ürünlere de olanak sağlar. Pançoların renk ve desen çeşitliliği oldukça fazladır. 

 

Kadın Pançoyu Nasıl ve Nerede Kullanabilirim?

Pançoyu nasıl ve nerede kullanabilirim dediğinizi duyuyoruz. Zenne olarak size sunduğumuz panço tavsiyelerimizi okumalısınız.

Pançoları öncellikle günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi ofis ya da iş hayatınızda da kullanabilirsiniz. Pançoları özellikle pantolon üzerine giyinmenize gerek yok, ceketlerinizin üzerine de giyebilirsiniz. Pançoyu pantolon üzerine giyecekseniz eğer dikkat etmeniz gereken en önemli şey pantolon renginiz ile uyuşmasıdır. 

Pançoyu kullanırken rahat bir tarz istiyorsanız gevşek bırakabilirsiniz ya da eğer daha şık durmasını istiyorsanız kıyafetinize ve pançonuza uygun bir renkte ince bir kemerle daha şık hale getirebilirsiniz. En önemli husus fazla kilolu iseniz kullanacağınız pançonun kemerini çok fazla sıkmamanızdır. 

Pançoyu Sadece Pantolonla Mı Kombin Edebilirim?

Pançoları sadece pantolonlarla kombin edeceğinizi düşünüyorsanız hem çok şey kaybediyor hem de çok yanılıyorsanız. Pançoyu kış ve yaz mevsiminde giyebildiğiniz gibi sonbahar mevsimlerinde de giyebilirsiniz. Serin havalarda mont olarak kullanabilirsiniz.

Zenne ekibi olarak eğer bizim fikrimizi soracak olursanız, pançolar en çok kışlık yün elbiselerle yakışmaktadır. Panço serbest kesimi ile diz üstü ve ya kalem etekler ile rengi uyumlu olduğu sürece mükemmel olmaktadır.

Pançolar, tesettürlü kadınlar için de harika kombin fırsatları sunuyor. Nitekim kolsuz bu bol giysiler göğüs hatlarını kapatma özelliğine sahiptir. Kısacası, hangi stili muhafaza ediyor olursanız olun, pançoları kullanabilirsiniz. 

Dolabınızda bir panço varsa ve onu nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, şimdi çıkarmanın tam zamanı. Öte yandan, bir tane almak isterseniz, nötr renkli olanları ve çizgili olanları öneririm. Çünkü bu klasikleri diğer parçalarla eşleştirmek için birleştirmek daha kolaydır. En popüler olan renkler gri, bej ve siyahtır. 

Zenne ekibi olarak, bununla ilgili son küçük bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Çok minyon bir kadınsanız pançolar sizin için avantajdan çok dezavantaj olabilir. Çünkü pançoların kendilerini kısa gösteren olumsuz bir yönü vardır.  Pantolon ile kullandığınızda skinny ve skinny gibi slim pantolonlarla kombin yapmanızda fayda var. Ancak orada kloş pantolonlarla kullanılmasında bir sakınca yoktur. Pançolar, tesettürlü kadınlar için de harika tulum fırsatları sunuyor. Nitekim bu bol kolsuz giysiler göğüs hatlarını kapatma özelliğine sahiptir. 

 

 

Iptal Et