https://www.zenne.com/
yenilisteleme

Etek

adet ürün listeleniyor...
Filtrele
Filtrele

Etek

(
Ürün Adedi
)
Görünüm
2
3
4
5
Ürün Adedi
Filtrele
Temizle
Kapat
Sırala
Renk
Beden
Fiyat
Filtreleri Temizle
FİLTRELERİ GÖSTER
Kategoriler
Renk
Beden
Fiyat

Kadın Etek

Kadın etek giyildiği ortamlar da büyük bir çeşitlilik gösterir. Etek tasarımlarında da birçok farklı modeller oluşturarak sizlere farklı kombin alternatifleri sağlıyoruz. Zenne olarak buluşturduğumuz ürün yelpazesi ile çok satanlar arasında yerimizi aldık. Fitilli etek,  kalem etek, pileli, önü düğmeli olarak birçok modellerimiz mevcut olup sizlere etek modellerimizi uygun fiyat seçenekleri ile oluşturuyoruz. Kumaş ve genel görünümü açısından birçok etek modelleri mevcuttur. Deri, örgü, kot ve ekose etekler ile girdiğiniz ortamlar da şıklık kazandıracaksınız. 

 

Etek modelleri olarak örme etek, kloş, kısa ve uzun etek modellerimiz de mevcut olup sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. 

Farklı vücut tiplerinin olması sebebiyle etek kombinlerinde de değişiklik söz konusu olur. Zarif hatlara hitap eden kadın etek tasarımlarımız ile sizlere birçok renk çeşitliliği sunuyoruz. Kum saatine sahip vücut tipleri için en ideal etek kalem yapılı olanlardır. Bu vücut tipine sahip kadınlar vücut hatlarını ortaya çıkarmaya yönelik kıyafet tercihleri yapabilirler. Bu sebeple kalem etekler doğru bir yöntem olacaktır. Bel çevresinde bulunan kemerler ile kıyafetlerinize çekicilik kazandırıp kendi tarzınızı yansıtabileceksiniz.

Elma vücut tipine sahip kadınlar daha çok yüksek belli etek tercih etmeleri daha doğru olur. Yüksek bel etek modelleri ile elma vücut yapısına sahip kişiler daha iyi zevklerini yansıtabilecektir. Vücut tipiniz ne olursa olsun Zenne etekleri ile kendi tarzınızı yansıtabileceksiniz. Birçok renk seçeneği sunarak siyah, mavi, pembe, bej ve kahverengi tonları ile dolabınızda renkli ürünler tercih edeceksiniz. Bütün renk seçeneklerimizi sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Alışveriş esnasında yukarıda oluşturduğumuz paneller sayesiyle istediğiniz renkleri filtreleyip dilediklerinizi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda fiyat seçenekleri bakımından bütçenize göre filtreleme yaparak uygun ve kampanyalı eteklerimizi kolayca alabilirsiniz.

Alışverişlerinizi daha kolay ve keyifli bir hale getirmek için uzman modacı arkadaşlarımız ile çalışıyoruz. Bu bakımından kaliteli kumaş parçaları ile estetik ürünler elde ediyoruz. Etek kombinlerimizin tamamlayıcı ürünlerinden olan bluz ve gömleklerimizde uygun fiyat seçenekleri mevcuttur. Bayan etek ürünler ile doğru ve eşsiz görüntüler elde edeceksiniz.

Kadın Etek Modelleri

Kadın etek deyince akla ilk gelen ürünlerden biri olan kalem eteklerdir. Yapısı ve kumaşı ile dikkat çeken bir görüntüsü olup dilediğimiz her alanda kolayca tercih edebilirsiniz. Zarif ince yapıların en çok tercih ettiği model olup giyildiği ortamlar da sizlere şıklık kazandırır.

Güçlü duruşu ve feminen özelliği ile etkili bir şekilde ortaya koyduğumuz tasarımlar ile birlikte en çok tercih edilen modeller arasındadır. Kalem etek modelleri iş hayatının ve gündelik hayatımızın her türlü alanında karşımıza çıkar. Kombinlemesi kolay olup, eğlenceli bir yapısı olan bu bayan eteklerin kombini ile uyum sağlarız. Böylelikle göz alıcı kombinler ortaya çıkartırız. Farklı renk seçeneklerimiz ile markamızın en güzel etek modellerini sizle ile buluşturuyoruz. Tarzınızın eksilmez giyim parçalarından biri olan etekler ile göz kamaştıracaksınız.

A kesim etekler beli dar olan aşağıya doğru A şeklinde inen vücutlar için tasarlanmıştır. Diz boyu altında kalan yapısı olup uzun modelli eteklerimiz arasındadır. Kloş etek, tam daire şeklinde ya da daireye yakın şekilde bir modeli vardır. Beli dar olup eteği geniş olan ürünlerimizdir. 

Asimetrik etek, önden veya yan taraflardan asimetrik şekilde oluşturduğumuz ürünlerden birisidir. Bir diğer etek modelimiz çan eteklerdir. Balık şeklinde olup bele ve kalçaya doğru tam oturur. Dizden başlayarak aşağıya doğru inen bir yapısı vardır. Giyen kişiye zarif bir görüntü oluşturup dikkat çekici bir özelliği vardır.

Ayrıca kombinlerin en önemli ögesi olan dış giyim ürünlerimizde birbirinden farklı kadın paltoları mevcuttur.

Kadın Etek Fiyatları

Kadın giyim modasının olmazsa olmaz ürünlerinden biri eteklerdir. Estetik tasarımları ve birçok farklı renk seçenekleri ile birçok kadının en çok tercih ettiği ürünlerdir. Zenne olarak sizlere uygun fiyat seçenekleri ile oluşturup dilediğiniz ürünleri kolayca alabilme fırsatı sunuyoruz. Kumaş yapısı ve kesimlerine göre fiyat değişikliği söz konusudur. Fırsat ürünlerimiz ve kampanyalı fiyat seçeneklerimizi sayfamıza göz atarak inceleyebilirsiniz. 

Şık kombinler yaratmak ve moda sever kadınlarımız için kadife ve kumaştan oluşturduğumuz estetik ürünler bir aradadır. Birbirinden farklı bütçe dostu kadın etek fiyatları ile dolaplarınızda hareketlilik kazandıracaksınız.

                                                                                                                         

 

Iptal Et
Kategoriler
Son Görüntülenenler