yenilisteleme

Tayt

adet ürün listeleniyor...
Filtrele
Filtrele

Tayt

(
Ürün Adedi
)
Görünüm
2
3
4
5
Ürün Adedi
Filtrele
Temizle
Kapat
Sırala
Renk
Beden
Fiyat
Filtreleri Temizle
FİLTRELERİ GÖSTER
Kategoriler
Renk
Beden
Fiyat

Kadın Tayt

Spor günlük hayatımızda önemli bir yeri olan faaliyetlerdir. Aktivite olarak ne kadar doğru olsa da yaptığımız hareketler de bir o kadar önemlidir. Egzersiz hareketlerini doğru yapmaya yardımcı ürünler ise taytlardır. Kadın tayt seçimi yaparken dikkat etmemiz gerekir. Çünkü kasları sıkıştırmaması kolay hareket sağlamamız açısından spor taytlar önemlidir. Zenne.com olarak hareketlerinizi sınırlandırmaz ve ter tutmaz özelliğine sahip kadın taytlar mevcuttur.

Spor taytlar sayesiyle enerjimizi daha çok harcar, egzersizlerimizi daha kolay bir şekilde gerçekleştiririz. Bu sebeple seçim yaparken yapacağınız hareketleri göz önüne alarak seçim yapmak daha uygun olur. Çünkü her egzersizlerin farklı bölgeleri çalıştırmaya yönelik faaliyetleri vardır. Bu bölgeleri kavrayan taytlar sayesiyle egzersizlerden daha çok verim alıp hareketlerinizi sıklaştıracaksınız.

Spor Şıklığını Zenne Taytları İle Tamamlayın.

Spor yaparken vücudun rahat olması oldukça önemli bir husustur. Aynı zamanda hareketlerin kasılmaması ve sınırlandırmaması da büyük bir etkendir. Taytlar ile bu hareketleri daha kolay bir şekilde oluşturur ve hareketlerini sağlarız. Zenne olarak sizlere birçok tayt modelleri sunuyoruz. Dar ve vücudu saran yapısı ile vücudunuz daha iyi sıkılaşacak ve hareketlerinizi kolaylaştıracağız.

Ter tutan daha çok kalori yakmayan fayda sağlayan taytlar ile maksimum oran da verim elde edeceksiniz. Özel spor taytlarımız ile vücudunuz daha çok harekete geçecek. Doğru tayt seçimi ile vücutlar esnekleşir ve harketlerin zor olmadığını anlayacaksınız. Zenne kadın taytları bakımından sizlere farklı renk seçenekleri ile esnek yapıda ürünler meydana getirdik. 

Zenne olarak sert kumaş olmamasına dikkat ederek pamuksu bir tayt oluşturmaya özen gösterdik. Çünkü sert kumaşlar mat üzerinde yaptığınız hareketleri ve egzersizleri zorlaştıracaktır. Bu sebeple esnek yapıda olmasına dikkat etmeliyiz. Her egzersiz kendine göre harekete geçiren bölgeleri vardır. Farklı kasların daha iyi bir şekilde çalışmasını sağlayan yapılarda taytlardır. Hareketinizi arttırır, spordan elde ettiğiniz verimleri daha çok yükseltir. Daha iyi egzersiz ve hareketler için Zenne taytlarını seçerseniz pişman olmazsınız.

Kadın Tayt Modelleri ve Fiyatları

Kadın tayt modellerimiz birçok farklı özellik içermektedir. Kasları saran ve toparlayan Zenne taytlar ile sporun etkisinin daha çok artacağını göreceksiniz. Yapılan alanda bölgeyi toparlayarak daha şık ve estetik bir duruş elde edeceksiniz. Bu taytlar spor anında hareket açısından fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda spordan sonra da terletmez özelliği ile dikkat çekmektedir. 

Kimi taytlar fazla sıkı olduğu için hareket bakımından sizleri zorlamaktadır. Fazla sıkı taytlar hareketi azaltır, spordan verim alamaz hala gelirisiniz. Zenne taytlar olarak sizlere orta sıkılıkta taytlar oluşturup egzersizlerinizi zorlanmadan yapmanıza yardımcı oluyoruz. 

Kaslara ulaşan oksijenin artmasını sağlar ve daha dirençli olmanıza yardımcı olan taytlar ile iyi bir egzersiz elde edersiniz. En verimli ve doğru egzersizleri yapmak için sitemizdeki taytlardan yararlanabilirsiniz.

Kadın tayt fiyatlarımız 19,99 TL den başlayan fiyatlar ile evlerinize teslim ediyoruz. Hızlı kargo, uygun fiyat seçeneklerimiz ile dilediğiniz tayt modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Zenne.com olarak sizlere en iyi kumaşlardan oluşturduğumuz taytlar ile sporlarınızı daha keyifli hale getiriyoruz. Doğru taytlar ile sizleri spor yaşantınızda sıkılaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Kadın Tayt Takımı

Taytlar spor hayatımızda önemli bir yeri olan ürünlerdir. İyi bir tayt seçimi ile birçok avantajları elde ederiz. Spor taytlar sayesiyle eklemler üzerindeki dengeyi doğru bir şekilde sağlarız. Hareketlerin etkisini artırır, kolayca yapmamıza yardımcı olur. Spor sonrasında oluşacak kas ağrılarını önler. Aynı zamanda spor esnasında kas zorlanması gibi oluşacak sorunları engelleyerek vücudunuzu daha diri tutar. Taytların sıkı toparlayıcı yapısı ile kas gruplarınıza baskı uygular. Bu sayede darbelere karşı sizleri korumuş olur.

Tayt seçimi yaparken yapacağınız spor türüne göre seçip kullanmalısınız. Yerde yapılacak egzersizler için kaymaz yapıdaki taytları seçmeye özen gösterin. Pilatesi yoga gibi spor faaliyetleri için kaymaz yapıdaki taytlar sizlere daha çok yardımcı olacaktır. 

Koşu taytları için bacak kısmından çok sıkmaması gerekir. Belden düşmeyecek şekilde belinizi sarıp, bel bantların yeterince sıkı olması koşunuzu daha iyi bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Doğru bir tayt seçimi ile spor yaptığınız da vücudunuz daha az yorulmuş olup gerektiği kadar enerji harcamış olursunuz. Bölgeyi sıkıca kavradığı için yağ yakma açısından daha etkili olacaktır.

En iyi ve güzel tayt takımlarını Zenne.com dan bulabilirsiniz.

 

Iptal Et
Kategoriler
Son Görüntülenenler